kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
HRVATSKO PRVENSTVO K-1 (J,S), LC (J), PF (SKAD,S)
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
PF - Stariji kadeti
PF - Starija kadetkinje
PF - Seniori
PF - Seniorke
LC - Juniori
LC - Juniorke
K1 -Juniori
K1 -Juniorke
K1 -Seniori
K1 -Seniorke
TEŽINE / UZRASTI
PF - Starije kadetkinje -42
PF - Starije kadetkinje -46
PF - Starije kadetkinje -50
PF - Starije kadetkinje -55
PF - Starije kadetkinje -60
PF - Starije kadetkinje -65
PF - Starije kadetkinje +65
PF - Starije kadetkinje -42
288
HELENA SANDRA TKALČEVIĆ (BTI)
2026
20
6
LARA IVEZIĆ (SUŠAK)
123
0
JANA KALFIĆ (LAV)
187
DIANA HALEPOVIĆ (DRAGA)
2028
251
7
IVA VUKOŠIĆ (TGRSL)
35
3
NIKA CERANIĆ (SUŠAK)
2029
288
12
HELENA SANDRA TKALČEVIĆ (BTI)
20
3
LARA IVEZIĆ (SUŠAK)
2030
187
6
DIANA HALEPOVIĆ (DRAGA)
251
5
IVA VUKOŠIĆ (TGRSL)
2032
288
2
HELENA SANDRA TKALČEVIĆ (BTI)
187
3
DIANA HALEPOVIĆ (DRAGA)
Osvajači medalja
1. DIANA HALEPOVIĆ, DRAGA
2. HELENA SANDRA TKALČEVIĆ, BTI
3. IVA VUKOŠIĆ, TIGAR, Slunj
3. LARA IVEZIĆ, SUŠAK
PF - Starije kadetkinje -46
2031
27
9
MARA VICELJA (SUŠAK)
137
5
ELA ŠULENTA (MAWASHI)
39
SARA PEŠUT (SUŠAK)
2033
27
4
MARA VICELJA (SUŠAK)
39
12
SARA PEŠUT (SUŠAK)
Osvajači medalja
1. SARA PEŠUT, SUŠAK
2. MARA VICELJA, SUŠAK
3. ELA ŠULENTA, MAWASHI
3. ----
PF - Starije kadetkinje -50
2034
249
0
IVANA MIŠKOVIĆ (KBK MOS)
258
6
LUCIJA VODAS (IVNCG)
252
LORENA POŽEGA (TGRSL)
2035
16
15
EMMA LINIĆ (SUŠAK)
185
16
BRIGITA BEDI (DRAGA)
65
ELA ZNAOR (MALINSK)
2036
258
0
LUCIJA VODAS (IVNCG)
252
6
LORENA POŽEGA (TGRSL)
2037
185
12
BRIGITA BEDI (DRAGA)
65
21
ELA ZNAOR (MALINSK)
2039
252
18
LORENA POŽEGA (TGRSL)
65
13
ELA ZNAOR (MALINSK)
Osvajači medalja
1. LORENA POŽEGA, TIGAR, Slunj
2. ELA ZNAOR, MALINSKA
3. LUCIJA VODAS, IVANIĆ GRAD
3. BRIGITA BEDI, DRAGA
PF - Starije kadetkinje -55
31
MATEA MILIŠA (SUŠAK)
2038
10
14
ANA-PAULINA MILARDOVIĆ (SUŠAK)
176
20
KARIN KARIKO (PLANET)
218
NINA NOVAKOVIĆ (HBD)
2040
24
13
LORENA JURIŠIĆ (SUŠAK)
136
2
PAULA BRAOVAC (MAWASHI)
2041
31
0
MATEA MILIŠA (SUŠAK)
176
0
KARIN KARIKO (PLANET)
2042
218
0
NINA NOVAKOVIĆ (HBD)
24
0
LORENA JURIŠIĆ (SUŠAK)
2044
31
5
MATEA MILIŠA (SUŠAK)
24
8
LORENA JURIŠIĆ (SUŠAK)
Osvajači medalja
1. LORENA JURIŠIĆ, SUŠAK
2. MATEA MILIŠA, SUŠAK
3. NINA NOVAKOVIĆ, HBD
3. KARIN KARIKO, PLANET SPORT
PF - Starije kadetkinje -60
2043
177
11
KORINA ZUGAN (PLANET)
253
9
LUCIJA BAKALAR (TGRSL)
Osvajači medalja
1. KORINA ZUGAN, PLANET SPORT
2. LUCIJA BAKALAR, TIGAR, Slunj
3. ----
3. ----
PF - Starije kadetkinje -65
2045
190
6
VERONIKA GRGINČIĆ (DRAGA)
11
16
ANDREA DAMJANOVIĆ (SUŠAK)
Osvajači medalja
1. ANDREA DAMJANOVIĆ, SUŠAK
2. VERONIKA GRGINČIĆ, DRAGA
3. ----
3. ----
PF - Starije kadetkinje +65
2046
305
0
ANA PALADA (TROGIR)
17
6
GORANA DJURIĆ (SUŠAK)
2047
188
9
SARA VUKUŠIĆ (DRAGA)
36
7
NINA JELIĆ (SUŠAK)
2049
17
7
GORANA DJURIĆ (SUŠAK)
188
6
SARA VUKUŠIĆ (DRAGA)
Osvajači medalja
1. GORANA DJURIĆ, SUŠAK
2. SARA VUKUŠIĆ, DRAGA
3. ANA PALADA, TROGIR
3. NINA JELIĆ, SUŠAK