kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
European Cup - Karlovac Open 2016
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
teamRADULOV
"Fighter-Doboj Jug"
"Tigar" CAZIN
"ZINO"
AEP Vorenus
Agrobio Classic Kick-Box Club
ALFA TEAM
All Style Combat Udine
ARMUS
Asad - Team
ASKO KICKBOXEN HUETTER
BEREMEND SPORT KFT
Black&Gold Angels Veresegyház Kick-box, K1 s.e.
BTI
BUDOKAI
BUDOKAI LABIN
BURA
BUSHIDO
BUŠIDO
CENTAR BORILACKIH SPORTOVA TEŠANJ
CMA-KAIZEN
CONTACT KTHE
Controll SportClub Szombathely
CROATIA
Črni Panter
DALMATINO
Debreczeni Team
DESPOT PRNJAVOR
DRAGA
DRAGON&SOKOL
Dragonteam
Društvo tajskega boksa Senovo
EDYMAX BARDEJOV
EMS PHOTOS UK
Esztergomi KBSE
EXCALIBUR
FAVORIT BH
Fight club Šentjernej
Fight Club Underground
FIGHTER
Fighter Nowa Sól
FIGHTNESS CLUB
FORTIS Lučenec
Guard klub kickbox KOŠICE
HBD
HOLY SPIRIT
Ilidža Sarajevo
IMPACT
IVANIĆ GRAD
Järvenpään Kehäkarhut
KARAKY TEAM
karate klub Pon*Do*Kwan Izlake
KBA a.s.d.
KBC "Bihać"
KBK "BANJA LUKA"
KBK "CITY STARS"-MONTENEGRO
KBK "Sanica"
KBK Borac Banja Luka
KBK Koper
KBK Murska Sobota
KBK POMURJE
KBK Power kick Murska Sobota
KBK"081" PODGORICA
KBS Borac Jelah
KBS Ljutoc Orasac
KBV "Vitez" B.Krupa
KBV Ormož
KBV Proficiogroup Hwarang
KBV SEVNICA
Kickboks klub Skala Velenje
Kickboxing Club Spartak Niksic
Kickboxing Team Esbjerg
Kik boks klub "Lovćen"
KING
KiralyTeam Pointfigthing Academy
KLUB BORILNIH VESCIN DOMZALE
Klub borilnih veščin Ljubljana - FCL
KLUB BORILNIH VEŠČIN SANDE TEAM
klub borilnih veščin Tržič
KLUB CENTER LJUBLJANA
Kondorosi Kick-box Egyesület
KRAPINA
KTB Krško
KUTINA
Lalli1 Team
Langren Shihan
LAV, Medulin
LAV, Pula
LEGEND
Legija Maribor
LEON GYM
LOTUS
LSP Team SE.
MALINSKA
MARJAN 1975
MAWASHI
MEGA CENTAR
MLADOST
MORNAR
MOSLAVAC
NINJA
Nyergesujfalu SE
OFC
OMEGA
OTOK
Panter Prešov
PAUCI
PETAR KREŠIMIR IV.
PIT BULL, Split
PLANET SPORT
POLAČA
PON DO KWAN ZAGORJE
PRETORIAN
PTUJ
Raptors TRNAVA
Rohrbach
Sainghin kickboxing Team France
Sanda Plock
SISAK
SPARTAN GYM
SPORT LIFE
SUŠAK
SVETI DUH
SVETI JURE, Vrgorac
Szigetszentmiklós - Tököl SE
ŠKORPION
Športový Klub Gladiátor Snina
Tae-Kwon-Do "Galaja" Sanski Most
Taekwon-do Klub Gepard
Team Bestfighter
Team blue blood
Team Bristol
Team Gratwein
Team Lombardia
Team SAS
TIGAR BROD
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
TITAN GYM
TKD SUN Braslovče
TNT
TOMISLAV GYM
Top Ten UK
Turkish Kickboxing Federation
Tuusulan Nyrkkeilyseura
Újkígyósi Szabadidő SC.
UKS GLADIATOR
UNI RENT
Velež Nevesinje
Veszpremi Thai Box SE.
WAKO MACEDONIA
WAKO Nederland - VON Vechtsport Organisatie Nederland
WAKO Ukraine
WKC-Velden
Wolf Pack
Yoko Kick-box Team
ZAGREB
ZMAJ
Zrinyi Miklos Kick-box Akademia
TEŽINE / UZRASTI
PF - Mlađi kadeti -37
PF - Mlađi kadeti -42
PF - Mlađe kadetkinje +47
PF - Stariji kadeti -57
PF - Starije kadetkinje -46
PF - Juniorke +70
LC - Stariji kadeti -42
LC - Stariji kadeti -69
LC - Starije kadetkinje -46
LC - Juniori -74
KL - Stariji kadeti -69
PF - Mlađi kadeti -37
7
1181
0
SVETOSLAV CHEKOV (RADULOV)
978
6
MARK STUMPF (DBRCZTM)
7
821
0
DORIAN PAVAČIĆ (SUŠAK)
1072
0
NIK JAMŠEK GROBELNIK (HWARANG)
7
803
0
KILIAN ZIMMERMANN (WKC)
1564
0
ALEKSANDER GLAVIČIĆ (BUDOL)
867
LONEÁN TAMÁS (KÍGYÓS)
7
143
0
DORIAN HORVAT (ZG)
939
7
LUKA HUŠAK (LAV)
7
1805
0
KARLO KATALINIĆ (TIGAR)
1020
0
FILIP ŽAK GLAVNIK (TKD SUN)
7
1505
6
MATEJ SARVAŠ (DRAGA)
1273
2
ERIK PEPÓ (DBRCZTM)
1390
ALOUANI AHMED (LOMBARD)
7
1084
0
BORNA STAKOR (KBK MOS)
1665
6
GERGELY BALÁZS (KIRALY)
7
77
1
IVAN KUSANIĆ (TIGAR)
1071
6
ŽIGA ZAGORANSKI (HWARANG)
7
230
2
FELIX SCHMIDL (ROHRBAC)
1238
3
ALEK KUŠAR (PLANET)
210
ZÉTÉNY KARAI (YOKO SE)
7
807
1
SARINO ZÖTTL (WKC)
1001
7
RIO WILLIAMS (WAKO GB)
7
378
0
LEONARDO ČVEK (BTI)
992
6
VICZIÁN DÁNIEL (DBRCZTM)
7
554
6
KARLO KATINIĆ (SUŠAK)
1318
4
TOMI SEŠLAR (1994PDK)
631
ALEN LOVRENČIĆ (KUTINA)
7
978
5
MARK STUMPF (DBRCZTM)
1072
4
NIK JAMŠEK GROBELNIK (HWARANG)
7
803
5
KILIAN ZIMMERMANN (WKC)
867
7
LONEÁN TAMÁS (KÍGYÓS)
7
939
3
LUKA HUŠAK (LAV)
1020
8
FILIP ŽAK GLAVNIK (TKD SUN)
7
1505
1
MATEJ SARVAŠ (DRAGA)
1390
4
ALOUANI AHMED (LOMBARD)
7
1665
3
GERGELY BALÁZS (KIRALY)
1071
7
ŽIGA ZAGORANSKI (HWARANG)
7
1238
9
ALEK KUŠAR (PLANET)
210
10
ZÉTÉNY KARAI (YOKO SE)
7
1001
3
RIO WILLIAMS (WAKO GB)
992
1
VICZIÁN DÁNIEL (DBRCZTM)
7
554
6
KARLO KATINIĆ (SUŠAK)
631
8
ALEN LOVRENČIĆ (KUTINA)
7
978
61
MARK STUMPF (DBRCZTM)
867
0
LONEÁN TAMÁS (KÍGYÓS)
7
1020
5
FILIP ŽAK GLAVNIK (TKD SUN)
1390
2
ALOUANI AHMED (LOMBARD)
7
1071
6
ŽIGA ZAGORANSKI (HWARANG)
210
0
ZÉTÉNY KARAI (YOKO SE)
7
1001
4
RIO WILLIAMS (WAKO GB)
631
2
ALEN LOVRENČIĆ (KUTINA)
7
978
6
MARK STUMPF (DBRCZTM)
1020
0
FILIP ŽAK GLAVNIK (TKD SUN)
7
1071
6
ŽIGA ZAGORANSKI (HWARANG)
1001
9
RIO WILLIAMS (WAKO GB)
7
978
4
MARK STUMPF (DBRCZTM)
1001
10
RIO WILLIAMS (WAKO GB)
Osvajači medalja
1. RIO WILLIAMS, Team Bristol
2. MARK STUMPF, Debreczeni Team
3. ŽIGA ZAGORANSKI, KBV Proficiogroup Hwarang
3. FILIP ŽAK GLAVNIK, TKD SUN Braslovče
PF - Mlađi kadeti -42
7
1002
6
RIO WILLIAMS (WAKO GB)
211
0
ZÉTÉNY KARAI (YOKO SE)
7
107
0
MARKO KUSANIČ (TIGAR)
1362
0
SERKÉDI DÁNIEL (DBRCZTM)
7
1616
0
MARCELO MARTINIĆ (LOTUS)
184
0
MATEJ VRANEK (KOPER)
1394
BARCELLA ALESSANDRO (LOMBARD)
7
800
6
ERIK ZIMMERMANN (WKC)
979
0
MARK STUMPF (DBRCZTM)
7
1656
2
LUCIJAN VODAS (IVNCG)
546
12
LEON BENEDETTI (SUŠAK)
7
78
6
IVAN KUSANIĆ (TIGAR)
732
0
IVAN MEŠTROVIĆ (ZMAJ)
1080
BIAN NABERNIK (HWARANG)
7
236
0
MICHAEL MIHALITS (ROHRBAC)
1073
6
NIK JAMŠEK GROBELNIK (HWARANG)
7
1396
0
KARLO SLUNJSKI (NINJA)
1398
0
QUINZANI SAMUELE (LOMBARD)
7
1619
1
BARTUL BAKICA (LOTUS)
1590
5
TONI VUKOVIĆ (TGRSL)
1533
TAMÁS SZÁK (DBRCZTM)
7
1560
4
ALAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
202
1
ERIK LAZAR (YOKO SE)
7
1149
6
LUKA SMOLIC (PRETORI)
1529
3
NINO NAGLIĆ (DRAGA)
7
101
0
LUKA REPULEC (TIGAR)
1769
2
DORIAN HORVAT (ZG)
1706
TILEN REPINA (PTUJ)
7
1002
6
RIO WILLIAMS (WAKO GB)
1362
0
SERKÉDI DÁNIEL (DBRCZTM)
7
1616
1
MARCELO MARTINIĆ (LOTUS)
1394
8
BARCELLA ALESSANDRO (LOMBARD)
7
800
4
ERIK ZIMMERMANN (WKC)
546
6
LEON BENEDETTI (SUŠAK)
7
78
4
IVAN KUSANIĆ (TIGAR)
1080
7
BIAN NABERNIK (HWARANG)
7
1073
6
NIK JAMŠEK GROBELNIK (HWARANG)
1396
0
KARLO SLUNJSKI (NINJA)
7
1590
5
TONI VUKOVIĆ (TGRSL)
1533
4
TAMÁS SZÁK (DBRCZTM)
7
1560
3
ALAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
1149
1
LUKA SMOLIC (PRETORI)
7
1769
1
DORIAN HORVAT (ZG)
1706
8
TILEN REPINA (PTUJ)
7
1002
6
RIO WILLIAMS (WAKO GB)
1394
0
BARCELLA ALESSANDRO (LOMBARD)
7
546
0
LEON BENEDETTI (SUŠAK)
1080
0
BIAN NABERNIK (HWARANG)
7
1073
6
NIK JAMŠEK GROBELNIK (HWARANG)
1590
9
TONI VUKOVIĆ (TGRSL)
7
1560
7
ALAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
1706
6
TILEN REPINA (PTUJ)
7
1002
11
RIO WILLIAMS (WAKO GB)
1080
4
BIAN NABERNIK (HWARANG)
7
1590
4
TONI VUKOVIĆ (TGRSL)
1560
1
ALAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
7
1002
4
RIO WILLIAMS (WAKO GB)
1590
14
TONI VUKOVIĆ (TGRSL)
Osvajači medalja
1. TONI VUKOVIĆ, TIGAR, Slunj
2. RIO WILLIAMS, Team Bristol
3. ALAN TURSUNOVIĆ, BUDOKAI LABIN
3. BIAN NABERNIK, KBV Proficiogroup Hwarang
PF - Mlađe kadetkinje +47
1
1797
6
LARA RADOČAJ (TGRSL)
1404
0
MICHELLE FRANJČEC (NINJA)
1521
LEA LONČAR (DRAGA)
228
EMMA NUKIC (ROHRBAC)
898
LORENA GAZILJ (MAWASHI)
1
1088
3
IVANA MIŠKOVIĆ (KBK MOS)
1479
5
EMINA HOTI (BURA)
281
TOMISLAVA KLOBUČAR (KUTINA)
838
NIKA VLAH (SUŠAK)
91
LAURA MARKOVIĆ (TIGAR)
1
1797
6
LARA RADOČAJ (TGRSL)
1521
0
LEA LONČAR (DRAGA)
1
228
3
EMMA NUKIC (ROHRBAC)
898
6
LORENA GAZILJ (MAWASHI)
1
1479
2
EMINA HOTI (BURA)
281
4
TOMISLAVA KLOBUČAR (KUTINA)
1
838
0
NIKA VLAH (SUŠAK)
91
0
LAURA MARKOVIĆ (TIGAR)
1
1797
3
LARA RADOČAJ (TGRSL)
898
6
LORENA GAZILJ (MAWASHI)
1
281
1
TOMISLAVA KLOBUČAR (KUTINA)
91
4
LAURA MARKOVIĆ (TIGAR)
1
898
6
LORENA GAZILJ (MAWASHI)
91
0
LAURA MARKOVIĆ (TIGAR)
Osvajači medalja
1. LORENA GAZILJ, MAWASHI
2. LAURA MARKOVIĆ, TIGAR, Karlovac
3. LARA RADOČAJ, TIGAR, Slunj
3. TOMISLAVA KLOBUČAR, KUTINA
PF - Stariji kadeti -57
8
1546
3
GUADALAXARA ANDREA (LOMBARD)
1319
2
ŽAN FERME (1994PDK)
8
1519
7
GERGŐ KRUCSAI (DBRCZTM)
102
2
LUKAS JURAŠIĆ (TIGAR)
8
1704
6
ERIK ROMVARI (KIRALY)
1516
0
FRAN ČANDRLIĆ (DRAGA)
8
945
0
MATEJ KAŠTIGAR (LAV-MED)
1188
7
EMIL KROSNOV (RADULOV)
8
1581
9
FILIP GRBIĆ (BUDOL)
1637
3
LAN KOKOL (ORMOŽ)
8
1225
8
CZÁR TIBOR (DBRCZTM)
553
6
DOREN MARKO MANTILLA (SUŠAK)
8
1733
7
NAGY ZALAN (KIRALY)
50
3
ANTON BEKIĆ (TIGAR)
1014
PAUL WHETTON (WAKO GB)
8
1412
6
SOLDI RICCARDO (LOMBARD)
1641
0
NEJC KOROTAJ (ORMOŽ)
8
987
0
VICZIÁN ROLAND (DBRCZTM)
245
0
DAVID GRUDIĆ (TIGAR)
8
1792
0
BOZÓK SZABOLCS (KIRALY)
391
0
MARTIN FIKET (BTI)
451
KAI HARVEY (TEAMSAS)
8
1701
9
MÁRTON SZIFFER (KIRALY)
1240
7
ANTONIO JURMAN (PLANET)
8
248
0
DOMINIK JANCSÓ (DRAGONT)
1111
0
MAURO-ANTONIO SRIĆA (SUŠAK)
8
968
0
BOTOND HEGEDŰS (DBRCZTM)
1798
0
KARLO JUKIĆ (TIGAR)
1677
DEJAN DUH (PTUJ)
8
1546
4
GUADALAXARA ANDREA (LOMBARD)
1519
6
GERGŐ KRUCSAI (DBRCZTM)
8
1704
6
ERIK ROMVARI (KIRALY)
1188
4
EMIL KROSNOV (RADULOV)
8
1581
0
FILIP GRBIĆ (BUDOL)
1225
0
CZÁR TIBOR (DBRCZTM)
8
1733
6
NAGY ZALAN (KIRALY)
1014
1
PAUL WHETTON (WAKO GB)
8
1412
4
SOLDI RICCARDO (LOMBARD)
987
6
VICZIÁN ROLAND (DBRCZTM)
8
1792
6
BOZÓK SZABOLCS (KIRALY)
451
2
KAI HARVEY (TEAMSAS)
8
1701
4
MÁRTON SZIFFER (KIRALY)
248
6
DOMINIK JANCSÓ (DRAGONT)
8
968
1
BOTOND HEGEDŰS (DBRCZTM)
1677
0
DEJAN DUH (PTUJ)
8
1519
4
GERGŐ KRUCSAI (DBRCZTM)
1704
1
ERIK ROMVARI (KIRALY)
8
1581
2
FILIP GRBIĆ (BUDOL)
1733
7
NAGY ZALAN (KIRALY)
8
987
0
VICZIÁN ROLAND (DBRCZTM)
1792
0
BOZÓK SZABOLCS (KIRALY)
8
248
0
DOMINIK JANCSÓ (DRAGONT)
968
3
BOTOND HEGEDŰS (DBRCZTM)
8
1519
3
GERGŐ KRUCSAI (DBRCZTM)
1733
4
NAGY ZALAN (KIRALY)
8
1792
1
BOZÓK SZABOLCS (KIRALY)
968
0
BOTOND HEGEDŰS (DBRCZTM)
8
1733
3
NAGY ZALAN (KIRALY)
1792
2
BOZÓK SZABOLCS (KIRALY)
Osvajači medalja
1. NAGY ZALAN, KiralyTeam Pointfigthing Academy
2. BOZÓK SZABOLCS, KiralyTeam Pointfigthing Academy
3. GERGŐ KRUCSAI, Debreczeni Team
3. BOTOND HEGEDŰS, Debreczeni Team
PF - Starije kadetkinje -46
2
1586
5
IVA VUKOŠIĆ (TGRSL)
1517
6
DIANA HALEPOVIĆ (DRAGA)
403
DÓRA BALAJTHY (BER.)
373
MATEA ZEBA (BTI)
824
LARA IVEZIĆ (SUŠAK)
394
REKA HARAJDOVA (KOŠICE)
547
SARA PEŠUT (SUŠAK)
806
ANNA LENA ZÖTTL (WKC)
1409
DEL GAUDIO MICHELLE (LOMBARD)
2
1517
12
DIANA HALEPOVIĆ (DRAGA)
403
1
DÓRA BALAJTHY (BER.)
2
373
0
MATEA ZEBA (BTI)
824
0
LARA IVEZIĆ (SUŠAK)
2
394
0
REKA HARAJDOVA (KOŠICE)
547
6
SARA PEŠUT (SUŠAK)
2
806
0
ANNA LENA ZÖTTL (WKC)
1409
3
DEL GAUDIO MICHELLE (LOMBARD)
2
1517
11
DIANA HALEPOVIĆ (DRAGA)
824
1
LARA IVEZIĆ (SUŠAK)
2
547
6
SARA PEŠUT (SUŠAK)
1409
0
DEL GAUDIO MICHELLE (LOMBARD)
2
1517
2
DIANA HALEPOVIĆ (DRAGA)
547
8
SARA PEŠUT (SUŠAK)
Osvajači medalja
1. SARA PEŠUT, SUŠAK
2. DIANA HALEPOVIĆ, DRAGA
3. DEL GAUDIO MICHELLE, Team Lombardia
3. LARA IVEZIĆ, SUŠAK
PF - Juniorke +70
3
1527
5
MARA IKIĆ (DRAGA)
1411
12
CARRARA FRANCESCA (LOMBARD)
3
840
10
ZSÓFIA CSONKA (YOKO SE)
1620
0
TEA CVITANOVIĆ (LOTUS)
3
1411
6
CARRARA FRANCESCA (LOMBARD)
840
10
ZSÓFIA CSONKA (YOKO SE)
Osvajači medalja
1. ZSÓFIA CSONKA, Yoko Kick-box Team
2. CARRARA FRANCESCA, Team Lombardia
3. TEA CVITANOVIĆ, LOTUS
3. MARA IKIĆ, DRAGA
LC - Stariji kadeti -42
.1
12
0
VARGA DORIÁN (LSP)
364
3
IVAN PETKOVIĆ (VELEZ)
1509
RENE KALIMAN (DRAGA)
.1
37
3
GYÖRE BENDEGÚZ (VERES)
179
0
LEONARDO LOVRIĆ (TOM GYM)
1021
FILIP ŽAK GLAVNIK (TKD SUN)
.1
364
3
IVAN PETKOVIĆ (VELEZ)
1509
0
RENE KALIMAN (DRAGA)
.1
37
0
GYÖRE BENDEGÚZ (VERES)
1021
3
FILIP ŽAK GLAVNIK (TKD SUN)
.1
364
2
IVAN PETKOVIĆ (VELEZ)
1021
1
FILIP ŽAK GLAVNIK (TKD SUN)
Osvajači medalja
1. IVAN PETKOVIĆ, Velež Nevesinje
2. FILIP ŽAK GLAVNIK, TKD SUN Braslovče
3. RENE KALIMAN, DRAGA
3. GYÖRE BENDEGÚZ, Black&Gold Angels Veresegyház Kick-box, K1 s.e.
LC - Stariji kadeti -69
.1
1103
0
DAVID STACH (EDYMAX)
1523
0
TINO PARAVIĆ (DRAGA)
.1
812
1
KISS LEVENTE (VERES)
300
2
GLENN ANIČIČ (KOPER)
.1
1523
0
TINO PARAVIĆ (DRAGA)
300
3
GLENN ANIČIČ (KOPER)
Osvajači medalja
1. GLENN ANIČIČ, KBK Koper
2. TINO PARAVIĆ, DRAGA
3. KISS LEVENTE, Black&Gold Angels Veresegyház Kick-box, K1 s.e.
3. DAVID STACH, EDYMAX BARDEJOV
LC - Starije kadetkinje -46
.1
1518
2
DIANA HALEPOVIĆ (DRAGA)
395
1
REKA HARAJDOVA (KOŠICE)
.1
548
3
SARA PEŠUT (SUŠAK)
713
0
SOÓS MARIANNA (TÖKÖL)
.1
1518
1
DIANA HALEPOVIĆ (DRAGA)
548
2
SARA PEŠUT (SUŠAK)
Osvajači medalja
1. SARA PEŠUT, SUŠAK
2. DIANA HALEPOVIĆ, DRAGA
3. SOÓS MARIANNA, Szigetszentmiklós - Tököl SE
3. REKA HARAJDOVA, Guard klub kickbox KOŠICE
LC - Juniori -74
.2
1143
3
ÁDÁM BOLFÁN (CONTROL)
1522
0
ROKO VULETA (DRAGA)
1653
SEMIR BEHAR (GALAJAA)
507
EMANUEL SZMOLEK (CONTROL)
534
MAREK KARLÍK (PREŠOV)
.2
1143
3
ÁDÁM BOLFÁN (CONTROL)
1653
0
SEMIR BEHAR (GALAJAA)
.2
507
0
EMANUEL SZMOLEK (CONTROL)
534
3
MAREK KARLÍK (PREŠOV)
.2
1143
3
ÁDÁM BOLFÁN (CONTROL)
534
0
MAREK KARLÍK (PREŠOV)
Osvajači medalja
1. ÁDÁM BOLFÁN, Controll SportClub Szombathely
2. MAREK KARLÍK, Panter Prešov
3. SEMIR BEHAR, Tae-Kwon-Do "Galaja" Sanski Most
3. EMANUEL SZMOLEK, Controll SportClub Szombathely
KL - Stariji kadeti -69
.4
1525
3
TINO PARAVIĆ (DRAGA)
1146
0
FILIP PAVIĆ (PRETORI)
1300
IVAN BOČINA (UNIRENT)
.4
1525
1
TINO PARAVIĆ (DRAGA)
1300
2
IVAN BOČINA (UNIRENT)
Osvajači medalja
1. IVAN BOČINA, UNI RENT
2. TINO PARAVIĆ, DRAGA
3. FILIP PAVIĆ, PRETORIAN
3. ----